28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Kemloth
Kemloth [3310]
A probléma a következő:
fent volt december óta egy másolt Windows 7em. Nem szép dolog másolttal szórakozni, de tekintsetek most el ettől.
Kiderült, hogy valami trial-kódot sikerült csak szereznem, ami tegnap hajnalban lejárt. Ehhez d tegnap délután még működött a rendszer.
Egészen addig, amíg egyszercsak leállt. Hát jó... újraindítottam, megint ment tökéletesen.
Aztán megint leállt.
Most viszont már újraindítani sem lehet. Konkrétan semmi tem tudok vele kezdeni.
Berakom a Windows-telepítő DVDt - semmi reakció.
Bedugom a billentyűzetet - semmi reakció, még a billentyűzet részéről sem.

Valakinek valami tippje esetleg van a dologra?
Mert elvagyok én laptopon, de mégiscsak kényelmesebb az asztalni gép - most viszont semmit nem reagál semmire.

Kösz, előre is!

Vissza

Fórumszabályzat