így van be a vöröserdő kellős közepébe dobálkozzál sokat csavarokkal mer oda veszel és amennyit tudsz csak fussál mer üldöznek mind a vérszopók mind a pszedou kutyák stb.utána már sima ügy.MAjd ha a fickó kéri a relikviát menj be a beszélgetésbe mond h itt van a relikvia és lépj ki a beszélgetésből...kapsz fegyót és ezt akármennyiszer megtod csinálni majd a kötelességieknél eladod szépn így van pénz nyereség
nekem 800 000-et sikerült összeszednem.
utána már rajtad múlik mien felszereléssel látsz neki limanszknak
