28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

HIS
HIS [206]
Szevasztok nekem a következö lenne a problémám remélem tudtok majd segiteni!"
"Az amdkmdap képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt"
Evvel az üzenettek például facebook.on történö Farmville teljes képernyős futtatásánál jön elő egy ideig minden szép és jó de egyszercsak fekete képernyő és az alábbi üzenet fogad jobbik esetben de van amikor ugy lezzsibbad hogy csak a restart segit!
Másik hibaforrás meg a következö oldalnál jön elő és ez is szintén teljesképernyös futtatásnál

http://www.pixelcase.com.au/vr/2009/newyork/

ha valaki vamit megtud vagy tud segiteni azt megköszönném mivel már elég régóta van ez!
Elöre is köszi!

Vissza

Fórumszabályzat