Valahogy sikeürlt felrakni, kösz!
--
Következő probléma: Hibakód: 80048820
??!

CCleaner nevű ingyenes progival lehet törölni a telepítések közül a bejegyzést.
Gaming is about killing time, not killing people
Az MSN megőrült.
Felraktam pár napja, de nem tudtam bejelentkezni, így uninstall következett.
Tegnap letöltöttem máshonnan egy másik verziót, elindítom, hogy most akkor megoldódik... de nem. Ilyen Windows Live-baszkura jön ki, hogy mit lehet telepíteni, és mi van már telepítve; és az MSN a már telepítettek közt van. Jó - gondoltam - újraindítás, utána majd jobb lesz. Nem, ugyanez. Megkerestem az MSN mappáját, és töröltem, atán ürítettem a lomtárat; de ugyanúg azt mondja, hogy már telepítve van.
Hogy lehetne ezt megoldani?
Viszonylag fontos lenne, kösz a tanácso(ka)t előre is!