28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Jó, jó, kommentátorként nincs bajom velük, sőt az olimpián is inkább a Spillert néztem az Eurosport közvetítései helyett, csak a kiejtésük pocsék ma...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Toki
Toki [5086]
A Spiller - Máté páros szerintem magasan az egyik legjobb kommentátor kettős az országban. Ha jégkorong van, csak ők.
szbszig
szbszig [33649]
Vezetünk kettővel a lengyelek elleni rangadón!

A kommentátorok viszont igazán megtanulhatták volna a lengyel nevek kiejtését, már csak a gyásznap apropóján mondjuk, mert kritikán aluliak...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat