A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Gitárosok
Ment a válasz és új a mail címem.
Dobtam mailt délután, csekkold majd plz.
PSN: nayrobi11
Segáz, sejthető volt, hogy nem jutunk be.
Viszont a Szeput meg Rammschwein-t egyszerűen nem értem. Tényleg nem. Őket miért juttatták tovább? Egy hivatalos indoklásra kíváncsi lennék nagyon.
Egyébként Lifejune is várható volt, hogy tovább jut, mert a maguk stílusában ők tényleg piszok jó zenét tolnak, szóval grat nekik, na meg a WSOTW-nak is.
Viszont nézzük a pozitív oldalát, elvégre most van az is. A kezdeti 20 "rajongóból", ami főleg családtagokból és a közeli ismerősökből állt, lett 92 és ki tudja még hány emberhez jutott el a zenénk.
Szóval nekünk már ez megérte. Most lesz két éves a banda, ráérünk még! 
Viszont a Szeput meg Rammschwein-t egyszerűen nem értem. Tényleg nem. Őket miért juttatták tovább? Egy hivatalos indoklásra kíváncsi lennék nagyon.
Egyébként Lifejune is várható volt, hogy tovább jut, mert a maguk stílusában ők tényleg piszok jó zenét tolnak, szóval grat nekik, na meg a WSOTW-nak is.
Viszont nézzük a pozitív oldalát, elvégre most van az is. A kezdeti 20 "rajongóból", ami főleg családtagokból és a közeli ismerősökből állt, lett 92 és ki tudja még hány emberhez jutott el a zenénk.
Szóval nekünk már ez megérte. Most lesz két éves a banda, ráérünk még! 
A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Sajnálom
Most nézem a továbbjutókat, hát érdekes, wrong side és a belmondo tuti volt nálam, a rammschwein az a wolfgang tesóbandája, egy teremben vannak szegeden asszem, a gitáros is közös...a többi meg hát, biztos szükségük volt rá, főleg h 1-2 banda már 3-4 éve is az A38-on meg a Hegyalján nyomták
Kamu az egész
Most nézem a továbbjutókat, hát érdekes, wrong side és a belmondo tuti volt nálam, a rammschwein az a wolfgang tesóbandája, egy teremben vannak szegeden asszem, a gitáros is közös...a többi meg hát, biztos szükségük volt rá, főleg h 1-2 banda már 3-4 éve is az A38-on meg a Hegyalján nyomták
Kamu az egész
PSN: nayrobi11
Nem jött össze ... 

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
