28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops - trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Follyon csak,Call of Duty én így szeretlek!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Baracklekvár
Baracklekvár [1795]
Már látom magam előtt 5 év múlva a Call of Duty - Spartans, Call of Duty - Dzsingisz és Call of Duty - Vikings-t... Valahogy ez a trailer eléggé zagyva lett, sok kedvem ettől nem lett hozzá, s már a csapból is a modern hadiselés folyik, pár év és visszatérünk a régmúltba...

Vissza

Fórumszabályzat