28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Command & Conquer 4



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Ez volt az első C&C, aminek az átvezető videóit konkrétan megnéztem Youtube-n; bár itt nemcsak a játék rossz, hanem a videók is abszolút pocsékak.

Ellenben nem akar valaki multiban játszani az ingyenessé vált Tiberian Sunnal? Pár napja felraktam, és bár nem egy RA2, csak nem hagy nyugodni (ellenben a gép erőforrásaival, amiket viszont abszolút nyugodni hagyja )
Barthezz
Barthezz [54711]
Nah GDI kampány kitolva, nem volt nehéz az utolsó küldetés sem...

Vki viszont el tudná magyarázni nekem az utolsó video lényegét, ami abban a nagy fehérségben játszódott? Nem nagyon tudom hova tenni ezt a jelenetet és azt sem, hogy akkor most ki melyik oldalon is áll...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat