Ellenben nem akar valaki multiban játszani az ingyenessé vált Tiberian Sunnal? Pár napja felraktam, és bár nem egy RA2, csak nem hagy nyugodni (ellenben a gép erőforrásaival, amiket viszont abszolút nyugodni hagyja
)Fórum » Beszélgetés a játékokról
)"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"