28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Háborús filmek és a valóság



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Igen, ha valami BoB-féle akkor tényleg a beszerzős, csak nem biztos, hogy az is.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Tötyi
Tötyi [559]
Nem akarok hülyeséget írni, de mintha arról lett volna szó, hogy Hugh Ambrose segített rendszerezni a visszaemlékezéseket, amelyekkel kiegészítették a sorozat alapját adó három könyv anyagát, szóval én egy BoB-re hajazó stílusú könyvre tippelnék, amely az egyes epizódok kulcsmomentumai köré felépítve tálalja a veteránok emlékeit. (Olyanokét, mint akik minden rész elején is elmondanak 1-2 dolgot.)
De még egyszer mondom, ez csak tipp. (Vagy inkább reménykedek? Mert ha tényleg valami ilyesmi, akkor sürgősen beszerzős kategória.

"But I, being poor, have only my dreams; I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams."

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Ph: Nem robbanhatott szét, mert egy szerencsétlen srapnel vágta haza! És ahogy Lackó is mondta. Igazán lehetett volna benne több Iwo Jima. Ugye itt az ominózus zászlóállítás például, de semmi. 10 perc John Rambo, és puff. A romantikus szálra pedig kár pazarolni az időt, nem hiszem, hogy a Pacific nézőit érdekelné.

Szerintetek ez csak egy werkkönyv, vagy a rendes regények odavágó részei, netán a Lecie és a Sledge könyv 2in1 csomagja?

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Vissza

Fórumszabályzat