"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Forma 1 2010
Mint az előbb is írtam, szerintem a Race Control rendelte le a Safety Car-t, így teljesen szabályos volt a manőver. Ha nem rendelik le, valószínűleg nem írják ki, és ahogy te is mondod, sárga zászló alatt fejezik be a futamot, természetesen előzés nélkül.
Sajnos az. Egyébként itt egy kép, ami egyértelműen Schumacher mellett szól. Zöld a jelzés, vagyis lehet előzni. Lehet, hogy nem így szól a szabály, de akkor nem Schumi hibázott.


Tipikus..."Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
"Az FIA versenyigazgatója, Charlie Whiting elmondta, hogy mivel a szabályok nem fogalmaznak egyértelműen, a versenybíróság dönt ebben a kérdésben."
(forrás: www.motorsportal.hu)
Akkor itt van. A versenybíróság, tagjai között Damon Hill. Pikáns.
(forrás: www.motorsportal.hu)
Akkor itt van. A versenybíróság, tagjai között Damon Hill. Pikáns.
Naigen, meglátjuk h mi lesz ebből. Viszont mindenkit felakasztanék, ha kijön egy olyan nyilatkozat az FIA-tól, hogy "nem egyértelműek a szabályok". Jellemző lenne rájuk.
PSN: nayrobi11
De tulajdonképpen az SC-t lerendelte a Race Control, hisz kiírták, hogy bejön még abban a körben, így technikailag nem mögötte értek célba.
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
"If the race ends whilst the safety car is deployed it will enter the pit lane at the end of the last lap and the cars will take the chequered flag as normal without overtaking."
szopi
szopi
PSN: nayrobi11
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Grand Theft Auto VI – a jó és a rossz hír
- 2. Marvel Tōkon: Fighting Souls teszt
- 3. Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel
- 4. Captain Price a Call of Duty: Modern Warfare 4 egyszemélyes kampányából sem fog hiányozni
- 5. Felpörögtek az események a Ubisoftnál Ghost Recon-fronton, a Future Soldiert most például ingyen húzhatod be!
Legfrissebb fórumtémák
- 19:38
- Pénzügyek - Hitelek, Befektetések, Tőzsde [101]
- 16:58
- Ki mivel játszik mostanában? [8263]
- 14:22
- Helyzetjelentés [157650]
- 19:01
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1622]
- 09:38
- Helyzetjelentés Extra [3398]
- 12:21
- Még egy utolsó ingyenes frissítést kapott a BALL x PIT roguelite falbontó [hozzászólások] [1]
- 07:48
- Szét*** az ideg [5564]
- 00:28
- Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel [hozzászólások] [10]
- 16:41
- Corsair Cove teszt – Yo-ho-ho, kalóznak lenni jó-jó-jó! [hozzászólások] [4]
- 09:24
- 2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!! [272]
