
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Call of Duty: Modern Warfare 2 multiplayer (Ismertető)
Single player móduszt el lehet indítani net nélkül is, el lehet indítani a Steamet offline módban is.

Én egyáltalán nem vágom miért veri ennyire a nyálát mindenki erre a játékra.
A single playeres rész egyértelműen gyengébb mint ami a cod4-ében van. A MI nagyon gyenge, az ellenfelek fegyverei random mód vannak összedobva, semmi realitást nem tükrözve (röhejes pl. hogy a plexi pajzsot nem lehet átlőni!), és több olyan küldetés is volt amit kifejezetten untam (Burger town-os pl.).
A multi tényleg jó (igazából csak a multi miatt éri meg), mert veszi a cod4 multiját, csak még rádob néhány lapáttal. Sok az új fegyver, vannak címkék, új killstreakek, több szint stb. Amíg belemerülsz ezekbe a dolgokba, addig nagyon jól elvagy a játékkal. Ezután jönnek a gondok. Csalók százával, noobok tömegével (glock akimbo, danger close+gl, one man army és még had ne soroljam).Ráadásul a csalók ellen nem tudsz tenni semmit, max annyit hogy jelented őket és majd hetek múlva eltiltják egy időre. Kilépsz a játékból, újat keresel és ugyanoda tesz vissza.
Meg ittvan nekünk a steam (végülis a steam jó dolog), de de nem értem miért kötelező a játékhoz és netkapcsolat nélkül miért nem lehet a single playert sem elindítani?
Nincsenek dedikált szerverek, csak hosztok. A hosztokon általában 2* akkora a ping mint a ded. szerókon 6vs6-ban. 9vs9-ben már sokkal több a gond. Vicc amikor vársz egy percet, és valaki éppen lelép, nem talál mást és vége van. Egy előnye azért van, nem tölt le mindenféle módokat a gépedre.
A DLC-kel amit meg csinálnak az szégyen, pénzlehúzás. Cod4-be ezt egy patch-el megoldották.Ehhez hozzátenném hogy 400 órát játszottam a játékkal, de csak azért mert megvettem. És ha lenne most egy más, normális netes játékom (BF BC2), akkor biztos hogy az mw2-őt soha nem venném elő.
A single playeres rész egyértelműen gyengébb mint ami a cod4-ében van. A MI nagyon gyenge, az ellenfelek fegyverei random mód vannak összedobva, semmi realitást nem tükrözve (röhejes pl. hogy a plexi pajzsot nem lehet átlőni!), és több olyan küldetés is volt amit kifejezetten untam (Burger town-os pl.).
A multi tényleg jó (igazából csak a multi miatt éri meg), mert veszi a cod4 multiját, csak még rádob néhány lapáttal. Sok az új fegyver, vannak címkék, új killstreakek, több szint stb. Amíg belemerülsz ezekbe a dolgokba, addig nagyon jól elvagy a játékkal. Ezután jönnek a gondok. Csalók százával, noobok tömegével (glock akimbo, danger close+gl, one man army és még had ne soroljam).Ráadásul a csalók ellen nem tudsz tenni semmit, max annyit hogy jelented őket és majd hetek múlva eltiltják egy időre. Kilépsz a játékból, újat keresel és ugyanoda tesz vissza.
Meg ittvan nekünk a steam (végülis a steam jó dolog), de de nem értem miért kötelező a játékhoz és netkapcsolat nélkül miért nem lehet a single playert sem elindítani?
Nincsenek dedikált szerverek, csak hosztok. A hosztokon általában 2* akkora a ping mint a ded. szerókon 6vs6-ban. 9vs9-ben már sokkal több a gond. Vicc amikor vársz egy percet, és valaki éppen lelép, nem talál mást és vége van. Egy előnye azért van, nem tölt le mindenféle módokat a gépedre.
A DLC-kel amit meg csinálnak az szégyen, pénzlehúzás. Cod4-be ezt egy patch-el megoldották.Ehhez hozzátenném hogy 400 órát játszottam a játékkal, de csak azért mert megvettem. És ha lenne most egy más, normális netes játékom (BF BC2), akkor biztos hogy az mw2-őt soha nem venném elő.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]