28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Modern Warfare 2 multiplayer (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

BarnabY
BarnabY [15]
Nem tudom pc-n milyen emberek játszanak mw2-vel, de xboxon játszhatatlan az egész...
Tele van boosterekkel, glitcherekkel, és úgy általánosságban a játékosok bunkók!!! Leszarják, hogy nyerünk e vagy sem, csak a kd-jüket akarják javítani.
Ettől függetlenül megértem, hogy sokan játszanak vele, nagyon hasonlít a cs-hez, amit én 10 éven át nyomtam, most viszont átálltam a bad company 2-re ott jóval kevesebb ilyen jellegű probléma van, és amikor az egyik oldalon csak mi magyarok játszunk, akkor játékélmény is egy új szintre lép.
Remélem ír valaki egy cikket a bc2-ről, ahhoz is hozzák meg az emberek kedvét, legalább annyira méltó rá, mint a mw2!!!

Vissza

Fórumszabályzat