28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Civilization V - képek és videó (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

xeLaR
xeLaR [4247]
Tök jó, hogy lesz Civ5. Imádom ezt a játéksorozatot, sztem több időt öltem bele, mint bármi másba.
De...
...ez a videó nem tetszett. Túl sok volt a felesleges vakerálás (azaz bullshitelés), és kevés in-game jelenet. Bár mondjuk az se tetszik teljesen (pl. szoknom kell majd a minimap kinézetét, és a kis stilizált, art deco portrékat az egységekről). Egy normális gameplay videó jobb lett volna, mint ez a monoton szónoklat. Mondjuk azért vicces vmennyire, főleg mikor realisztikus grafikáról beszélt

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Vissza

Fórumszabályzat