1280*800-as felbontáson, medium részletesség mellett az én gépen tökéletesen szaggatásmentesen futtatja. Aki meg gyenge géppel akar fullhd-ba maxom játszani az meg nőjön fel...
Az irányítással semmi baj nincs egyszerűen sok az olyan hülye aki szerint ha valaminek nem olyan mint a CS-nek akkor más fos iráníthatatlan szar... de ha nem CS-zik meg COD-ozik egésznap, meg nincs odavissza ezektől akkormeg azt mondja hogy másabb. és megszokja negyedóra után. (tapasztalat)
Hangulathoz annyit hogy van akinek bejön van akinek nem. Nekem bejött és szeretem ezt a játékot.
Hangok jók, grafika hozza az elvárható szintet 2010-ben, egyedüli hátránya az egyjátékos mód rövidsége de ez már már megszokott sajnos...
8,5/10
Train hard!
