28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Dragon Age 2 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5163]
A sztori - túléljük az otthonunk pusztulását és kemény harcossá nevelődünk - elég sablonosnak tűnik

Hmm, mint mondjuk az ember nemes előtörténetben?

Endure. In enduring, grow strong.

EvolutioN
EvolutioN [200]
Mivel Bioware játékról van szó, ezért a válasz egyszerű. Egy nagyon jó játék lesz belőle.
Remélem, h a harcrendszer változása nem akció rpg-t fog eredményezni, annak ott van a Mass Effect. A sztori - túléljük az otthonunk pusztulását és kemény harcossá nevelődünk - elég sablonosnak tűnik, de Biowarék biztos bele tesznek 1-2 csavart.

The Last of Us

Vissza

Fórumszabályzat