Az első részbe is simán bele lehetett tenni 100 órát, de még akkor sem biztos, hogy a legutolsó mellékküldetést is sikerült teljesíteni. Én bőven elégedett lennék, ha csak az első rész szintjét hoznák (fogják is), persze az sem baj, ha csak 200 óra alatt lehet majd végigvinni, az unalom veszélye valószínűleg nem fog fenyegetni akkor sem. 
