Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Készül a Dragon Age 2 (Hírek)
Amúgy meg remélem, hogy nem csökken a párbeszédek mennyisége. Szerintem tökéletes volt, sőt, akár még többet is elviseltem volna. Én szeretek beszélgetni. Nem játszottam még a küldetést lemezzel, de több helyütt írták, hogy a játékosokra hallgatva, csökkent a párbeszédek mennyisége, mert sokallták. Én vagyok ilyen mazochista, hogy szeretek sokat beszélgetni az RPG-kben.
Ne legyünk kisstílűek, minimum 300 órát.
Egy csomó előtörténettel.
Azért remélem nem megy a taktika rovására az akció. Nekem nem volt gond a harcrendszerrel. Jó, az elején nem volt könnyű, de aztán belerázódtam, és Morrigan-Wynne párossal a háttérben később már nem akadt ellenfelem.
A négy elemi erőt kettő-kettő arányban elosztva az "enyhén" feminin orvgyilkos néhány másodperc alatt elhullott, miután elárult a szemétje - pedig még pagonylf kesztyűt is adtam neki, mert emlékeztem, hogy az anyjának volt hasonló.
Egy csomó előtörténettel.
Azért remélem nem megy a taktika rovására az akció. Nekem nem volt gond a harcrendszerrel. Jó, az elején nem volt könnyű, de aztán belerázódtam, és Morrigan-Wynne párossal a háttérben később már nem akadt ellenfelem.
A négy elemi erőt kettő-kettő arányban elosztva az "enyhén" feminin orvgyilkos néhány másodperc alatt elhullott, miután elárult a szemétje - pedig még pagonylf kesztyűt is adtam neki, mert emlékeztem, hogy az anyjának volt hasonló.
Hosszabb?!
Az első részbe is simán bele lehetett tenni 100 órát, de még akkor sem biztos, hogy a legutolsó mellékküldetést is sikerült teljesíteni. Én bőven elégedett lennék, ha csak az első rész szintjét hoznák (fogják is), persze az sem baj, ha csak 200 óra alatt lehet majd végigvinni, az unalom veszélye valószínűleg nem fog fenyegetni akkor sem. 
Az első részbe is simán bele lehetett tenni 100 órát, de még akkor sem biztos, hogy a legutolsó mellékküldetést is sikerült teljesíteni. Én bőven elégedett lennék, ha csak az első rész szintjét hoznák (fogják is), persze az sem baj, ha csak 200 óra alatt lehet majd végigvinni, az unalom veszélye valószínűleg nem fog fenyegetni akkor sem. 
Remélem hosszabb lesz a folytatás.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
