De azért a több mégiscsak jobb
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
De azért a több mégiscsak jobb
Egy csomó előtörténettel.
A négy elemi erőt kettő-kettő arányban elosztva az "enyhén" feminin orvgyilkos néhány másodperc alatt elhullott, miután elárult a szemétje - pedig még pagonylf kesztyűt is adtam neki, mert emlékeztem, hogy az anyjának volt hasonló.
Az első részbe is simán bele lehetett tenni 100 órát, de még akkor sem biztos, hogy a legutolsó mellékküldetést is sikerült teljesíteni. Én bőven elégedett lennék, ha csak az első rész szintjét hoznák (fogják is), persze az sem baj, ha csak 200 óra alatt lehet majd végigvinni, az unalom veszélye valószínűleg nem fog fenyegetni akkor sem. 