28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

FIFA 11 - új motorral (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Retee
Retee [1560]
Egy sima játéknál a motor meg stb. fejlesztése kb ennyi idő. Ezért bukók a sorozatok, amiket évenként adnak ki, mert egész egyszerűen se idő, se pénz nincs arra, hogy minden évben új motort készítsenek hozzá. Megcsinálják, aztán minden évben felhúzzák és kicsit csinosítják, amíg lehet. Ugye egy UT Engine verziót is jó pár évig tudnak használni, nem sorozat-játékoknál is.
eMJé
eMJé [111]
2 év fejlesztés. Én ebből azt szűröm le, hogy olyan engine-t kapunk pc-re, ami 2 éve még meg is állta volna a helyét :S

Vissza

Fórumszabályzat