28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Nemrég regisztráltam be a rendszerbe az Alien Swarm című játék miatt. A következő lenne a kérdésem:

A Steam-et telepítettem a gépemre. Választok egy játékot letöltésre, el is kezdi szépen. Viszont, ami fontos lenne... A játék utána csak arról a partícióról lesz futtatható vagy lehetséges az átmozgatás? Mert a rendszerpartícióra telepítettem a Steam-et, de ott csak 3+ Gb helyem van, és nem akarom a végletekig leterhelni azt a partíciót.
Tudna valaki segíteni ebben a dologban?

Vissza

Fórumszabályzat