Nem kellett megvennem, hogy játsszak vele eredetiben
És lett volna rá lehetőség hogy ingyen legyen egy végleges, Limited Editionös példányom, mit gondolsz miért nem fogadtam el? Nevetséges hogy mindent ezzel akartok megmagyarázni hogy engem nem láttatok játszani.
Amúgy lehet hogy csak a Pc Dome közösségére nem igaz, de szerte a világon haldoklik az egész, az ESL meghirdette a Country Championshipet, összesen reagáltak rá 580-an, ennek kb a fele nem is játszik BC2-vel, a másik feléből jó ha 70-80 ember vehető komolyan, akik tényleg képben vannak a játékkal, Bf2-re most van 11 csapat, ami cca. 70 embert jelent (5v5+tartalékok).
A helilopás meg a conquest része, tudni kell megvédeni.
Összefoglalva ez egy kurva jó játék, csak szar a játékosok nagy része mert 12 éves cod2-átlag, szarok a kasztok, had ne részletezzem miért, szarok a pályák kialakítása (jól kialakított pályán nem fogják sniperek becampelni a spawnokat), a motor láthatóan nem működik jól, de még a netkód se az igazi. Tényleg jó játék.

A kibaszás társas játék, sose feledd.