28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Én már örülnék egy olyan szervernek is akármelyik játékban ahol a kezdőket nem nézik le és nooboznak mindenkit, ahol nem sértődnek meg és dobálják rád hogy cheater vagy ha megölsz valamit. Persze ilyen nem fog bekövetkezni, a legközelebbi CODnál is simán várható lesz hogy a játék elejétől kezdve a magyar szerveken minden újdonságot letiltanak és csinálnak egy új COD4-et...
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Itthon nincs e-sport, Bf2-ben nincs, BC2-ben egyetlen egy db hivatalosan is támogatott e-sport csapat van.

Menni kell külföldi csapatba, anélkül csak elkallódsz, lehet hogy itthon pro vagy, de külföldön még lehet hogy meg is érné játszanod, ha olyan jó vagy.

Nem tudom Cod4-nek milyen a támogatottsága ilyen téren, de járni kell 1v1-re (ha játsszák), ott lehet a legtöbb kapcsolatot szerezni.

Tessék, itt a CoD4 e-sport

Regelni kell, ha van klánod, akkor indulni velük laddereken, ha nincs, akkor gatherekre járni, és keresni a jó játékosokat, csapatokat.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Kezdem megérteni, hogy egyesek miért vannak még mindig a BF2-nél, Counter Strike 1.6-nál, Quake 2 (!)-nél, és COD United Offensive-nél.

Illetve az is zavar engem, hogy itthon semmi háttere nincs a multi FPS-eknek(csak nagyon pici), ezért nem is találok kihívást már pl a cod4-ben. (gyakorlitag nincs egyenértékű ellenfelem, és ezt minden nagyzolás nélkül mondom)

horrorgeeks.blogspot.com

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Sok embernek van hasonló lelki defektje

Kanduhr: BC2-nél az alapötlet jó lett volna, amíg nem derült ki hogy mit akarnak vele a diceosok, rá voltam izgulva mint foxi a lábtörlőre, aztán tessék, lett belőle egy ilyen izé.

Bf3 akkor lenne a legsikeresebb, ha egy nagyon jól optimalizált motorral + végre normális netkóddal kiadnák a Bf2-es mapokat felújítva, a játékmenetben meg ötvözve a Bf2-es inf+cq-t a BC2-es Rush-sal, ahol ugye "gyárilag" flag by flag van, ami nagyon jó ötlet, ehhez visszahoznák a min. 64-es játékos-határt, nagy mapokkal, ahol normális járművek vannak.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

cygary
cygary [2745]
Te, az utolsó bekezdésed elolvasása után kedvellek
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Nem kellett megvennem, hogy játsszak vele eredetiben

És lett volna rá lehetőség hogy ingyen legyen egy végleges, Limited Editionös példányom, mit gondolsz miért nem fogadtam el? Nevetséges hogy mindent ezzel akartok megmagyarázni hogy engem nem láttatok játszani.

Amúgy lehet hogy csak a Pc Dome közösségére nem igaz, de szerte a világon haldoklik az egész, az ESL meghirdette a Country Championshipet, összesen reagáltak rá 580-an, ennek kb a fele nem is játszik BC2-vel, a másik feléből jó ha 70-80 ember vehető komolyan, akik tényleg képben vannak a játékkal, Bf2-re most van 11 csapat, ami cca. 70 embert jelent (5v5+tartalékok).

A helilopás meg a conquest része, tudni kell megvédeni.

Összefoglalva ez egy kurva jó játék, csak szar a játékosok nagy része mert 12 éves cod2-átlag, szarok a kasztok, had ne részletezzem miért, szarok a pályák kialakítása (jól kialakított pályán nem fogják sniperek becampelni a spawnokat), a motor láthatóan nem működik jól, de még a netkód se az igazi. Tényleg jó játék.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

davkar9
davkar9 [11521]
Én úgy tudom te még mindig nem vetted meg azt a konzolfos BC2-t... A játékkal semmi baj, ha sikerül jó szervert találni akkor lealáz minden multis fps-t, csak hát pl hc-n minden kis fasz reconnal nyomul, folyamatosan a spawnpointot támadják (támadóként nem támadnak), conquestben betörnek a bázisra a helikopterért ilyenek. Szóval a BC2 egyedüli problémája a játékosok. Ennyi. Persze azért egy spawnprotection vagy valami területi korlátozás kellene (azok a feketített részek).
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Kezdésnek linkelném a nálunk megjelent cikket

Én a BC2 után nem várok már semmi jót.

Ha akarnának, tudnának a Bf2-höz hasonló játékot készíteni, ami azt jelentené, hogy 3-4-5 évente adhatnának el játékot. Mint láthatjuk, tudnak konzolfost is csinálni, mint a BC2, amikből évente adhatnak el, nem kérdéses milyen lesz a Bf3...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat