Én ha magyarul lenne akkor is elolvasnék mindent,így tettem a Penumbrába is.
Most ott tartok még csak,hogy megszereztem a kulcsot a pincébe.Most mentem le.Majd később folytatom,megyek pihenni egy kicsit,meg olvasni.
Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E
