28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

BIROD5
BIROD5 [475]
Feltettem win7-re a játékot ,de indításnál ,hiányos jogkörre hivatkozva nem indul .rendszergazdaként kéri az indítást de ua. probléma .
Valaki segítsen ,mert szeretnék nyomulni vele .
Köszi.

Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.

Vissza

Fórumszabályzat