A verseny utáni nyilatkozatban említette, hogy elesett, de nem gondoltam volna, hogy ekkorát. Na nem baj, a lényeg, hogy a versenye jól sikerült, az ünnepléstől pedig a jelek szerint eléggé el van már szokva.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
A verseny utáni nyilatkozatban említette, hogy elesett, de nem gondoltam volna, hogy ekkorát. Na nem baj, a lényeg, hogy a versenye jól sikerült, az ünnepléstől pedig a jelek szerint eléggé el van már szokva.

Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni. (Marcus Aurelius, római császár)