jól gondolom
én is mocskosul szeretem a juvét
remélem jól teljesítenek a szezonba
ha csütörtökön megverik a palermót és vasárnap a cagliarit akkor biztos jók lesznek
FORZA JUVE!!!
Core 2 duo e8400, Gigabyte P35C-DS3R ,2x1GB Kingmax, Gainward 8800GT GS 1024MB