28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

FIFA 11 - demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

semetka
semetka [18]
dirttwo a szavaidból úgy veszem le hogy Juve fan vagy.
jól gondolom
én is mocskosul szeretem a juvét
remélem jól teljesítenek a szezonba
ha csütörtökön megverik a palermót és vasárnap a cagliarit akkor biztos jók lesznek
FORZA JUVE!!!

Core 2 duo e8400, Gigabyte P35C-DS3R ,2x1GB Kingmax, Gainward 8800GT GS 1024MB

Vissza

Fórumszabályzat