28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield Academy (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Zéta_n1
Zéta_n1 [50]
http://www.digitalriver.com/dr/v2/ec_Main.Entry17c?SID=50505&SP=10023&CID=0&PID=994819&PN=1&V1=994819&CUR=978&DSP=&PGRP=0&ABCODE=&CACHE_ID=0

30 euro
Lacko
Lacko [11561]
Teljesen egyetértek veled, hogy azért ez nagyon húzós ár.
Máshol is olvastam az ismertetőben, hogy kicsit felüllőtték az árat. Szerintem lejjebb fogják vinni, ha nem veszi senki.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Baromi jónak néz ki, de 9000Ft-ot nem ér meg. Kár hogy idehaza nem árulják, mert a 25 font az rengeteg!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Vissza

Fórumszabályzat