Pl. annak idején a Jade Empire-t a végigjátszás után azonnal újra végig akartam vinni, mondom magamnak, legyek most tök bunkó karakter.
Két beszélgetés után egy olyan belső, erős ellenérzés kelt bennem, hogy azt mondtam, képtelen vagyok nem magamat helyezni a világba; mindig így játszom - aszerint döntök, ahogy én magam is valójában döntenék.
Most egy kicsit félretettem a másik végigvitelét a DAO-nak, de ott is javarészt ugyanazon a vonalon haladok.
Szerk. LordMatteo - tizenhatféle befejezése lehet a második résznek, úgy hiszem, nem lehet csalódni.

)