Nekem sincs, de tervezem majd újrajátszani a második rész érkezése előtt. Nem is fog ártani, mert bármennyire is tetszett anno a játék, eddig csak egyetlen alkalommal vittem végig: a megjelenésekor, és azóta elő sem vettem (bár néha betervezem, de azután mindig valami másba fogok bele).
Gyanítom, ugyanazokkal a döntésekkel fogom végigvinni majd újfent, mint elsőre. Az az igazság, hogy néha ugyan megpróbálom, de nem igazán tudom meghazudtolni önmagamat, így minden játékom valamennyi újrajátszása minimum 90%-ban ugyanazokkal a döntésekkel történik mindig. Maximum a faj/kaszt variálódik.
(Ezt erkölcsileg erénynek értékelem önmagammal szemben, ugyanakkor a sokféle morális döntést kínáló, és történetileg szerteágazó játékok egy-egy szelete így minduntalan zárva marad előttem. Pedig hányszor és hányszor tervezem el, hogy ebben majd egyszer egy ilyen, abban meg majd egy olyan karaktert is készítek... Aztán tessék, mindig ugyanaz... Néha de jó volna kicsit jellemtelenebbnek lenni...

)
Endure. In enduring, grow strong.