Játszottam az ME2-vel és el is tettem az ME mentését is, fel is használtam.
Nem értem, miért csak ennyit írtál rá. A Witchernél sajnos már nincs meg az első részé. Vagy arra gondolsz, hogy lesz az ME2-höz hasonlóan az elején egy "felmérés", mondjuk kérdések formájában, hogy döntöttél?