28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Witcher 2 - az első gameplay trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Játszottam az ME2-vel és el is tettem az ME mentését is, fel is használtam.

Nem értem, miért csak ennyit írtál rá. A Witchernél sajnos már nincs meg az első részé. Vagy arra gondolsz, hogy lesz az ME2-höz hasonlóan az elején egy "felmérés", mondjuk kérdések formájában, hogy döntöttél?
davkar9
davkar9 [11521]
Mass Effect 2
Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Én meg annak örülök, hogyha valaki eltette az első rész mentéseit, akkor az abban hozott döntései szerint alakul majd a második rész.

Kár, hogy nekem már nincs meg!

Vissza

Fórumszabályzat