28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Witcher 2 - az első gameplay trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Ja nem (bár most hogy így mondod igazán megcsinálhatnának ők is úgy), csak annyira lelkes voltál hogy azt hittem ez neked újdonság. Azért írtam csak annyit hogy ME2 mert hát lassan már ez a mentésátvitel se lesz újdonság, sőt szerintem folytatásos rpg-kben kötelező elemmé kéne tenni.
Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Játszottam az ME2-vel és el is tettem az ME mentését is, fel is használtam.

Nem értem, miért csak ennyit írtál rá. A Witchernél sajnos már nincs meg az első részé. Vagy arra gondolsz, hogy lesz az ME2-höz hasonlóan az elején egy "felmérés", mondjuk kérdések formájában, hogy döntöttél?
davkar9
davkar9 [11521]
Mass Effect 2
Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Én meg annak örülök, hogyha valaki eltette az első rész mentéseit, akkor az abban hozott döntései szerint alakul majd a második rész.

Kár, hogy nekem már nincs meg!

Vissza

Fórumszabályzat