Én 7.5-8-ban egyeznék ki így személy szerint, minden estere a 8.5 jóval reálisabb, mint egy 9.3... Ha csak józan ésszel belegondolunk, 9 felett semmi nem reális. Valószínűleg egy lineáris, szkriptek által irányított, darálda egyjátékos mód mellett találunk majd egy kompetensebb többjátékos módot, ami még így se mutat fel semmi újat az ég világon. Aztán azt se kéne elfelejteni, hogy a technika, ami hajtja immáron 7 éves, szinte matuzsálemi korú.
Viszont a GT tényleg nem az a húdeigazukvan oldal, ők húzták le a Crysist csak azért, mert nem voltak elég kompetensek ahhoz, hogy összerakjanak egy olyan számítógépet, ami elvitte volna... Aztán ezért nem is jelölték az év grafikájának díjára....
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111