28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Naésamasseffecet?

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Dealer
Dealer [7500]
Mostanában minden szart (Mafia II, Medal of Honor) az egekig pontoznak, úgyhogy nem érdemes ilyesmin meglepődni, de egyetértek; teljesen esélytelen, hogy ez a játék 8 pont felett teljesítsen, ha reálisan nézzük. Az még a Modern Warfare részektől is túlzás, hiszen azok is totál lineáris mész oszt lősz játékok, azok meg ne legyenek már az év legjobbjai, akármennyire szeretem őket én is.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Én 7.5-8-ban egyeznék ki így személy szerint, minden estere a 8.5 jóval reálisabb, mint egy 9.3... Ha csak józan ésszel belegondolunk, 9 felett semmi nem reális. Valószínűleg egy lineáris, szkriptek által irányított, darálda egyjátékos mód mellett találunk majd egy kompetensebb többjátékos módot, ami még így se mutat fel semmi újat az ég világon. Aztán azt se kéne elfelejteni, hogy a technika, ami hajtja immáron 7 éves, szinte matuzsálemi korú.

Viszont a GT tényleg nem az a húdeigazukvan oldal, ők húzták le a Crysist csak azért, mert nem voltak elég kompetensek ahhoz, hogy összerakjanak egy olyan számítógépet, ami elvitte volna... Aztán ezért nem is jelölték az év grafikájának díjára....

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

cygary
cygary [2745]
IGN is 8.5-öt ad rá, azért így bőven lefedhetünk egy 8-9 közötti értéket ha körbenézünk a többi oldalon.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Na, mintha ők szavahihetők lennének, lol!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

balays82
balays82 [14276]
GT Review 9.3

Vissza

Fórumszabályzat