28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Ha lenne egy kis eszük, a multival most iszonyat nagyon akaszthatnának, mert az ESL és a CB közönsége is várakozik most FPS téren (mármint, nem a CS-függők, hanem mindenki más). De az nem fér bele az EA profiljába, hogy egy játék tartós legyen ilyen szinten...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Én 7.5-8-ban egyeznék ki így személy szerint, minden estere a 8.5 jóval reálisabb, mint egy 9.3... Ha csak józan ésszel belegondolunk, 9 felett semmi nem reális. Valószínűleg egy lineáris, szkriptek által irányított, darálda egyjátékos mód mellett találunk majd egy kompetensebb többjátékos módot, ami még így se mutat fel semmi újat az ég világon. Aztán azt se kéne elfelejteni, hogy a technika, ami hajtja immáron 7 éves, szinte matuzsálemi korú.

Viszont a GT tényleg nem az a húdeigazukvan oldal, ők húzták le a Crysist csak azért, mert nem voltak elég kompetensek ahhoz, hogy összerakjanak egy olyan számítógépet, ami elvitte volna... Aztán ezért nem is jelölték az év grafikájának díjára....

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

cygary
cygary [2745]
IGN is 8.5-öt ad rá, azért így bőven lefedhetünk egy 8-9 közötti értéket ha körbenézünk a többi oldalon.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Na, mintha ők szavahihetők lennének, lol!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

balays82
balays82 [14276]
GT Review 9.3

Vissza

Fórumszabályzat