, de nekem megvan a Moha is, és kettő közül ez jobb. Nem tudom hogy kell spoilert írni, de megemlítenék pár részt, ha tudnám......www.bako.mlap.hu
Fórum » Beszélgetés a játékokról
, de nekem megvan a Moha is, és kettő közül ez jobb. Nem tudom hogy kell spoilert írni, de megemlítenék pár részt, ha tudnám......www.bako.mlap.hu
moh az epic fail volt, cod érdekel, de csak ha tényleg jó, ha meg nem akkor majd bc2 vietnam az tuti király lesz."Mortui solum finem belli viderunt"
www.bako.mlap.hu