
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Call Of Duty: Black Ops
Pont ezért mondtam, hogy vonatkoztassunk el attól, hogy mennyire túlzóak ezek a pontszámok, és csak egymáshoz viszonyítva nézzük. Megjegyzem a World at War nálam sem ér ennyi pontot (az összes PC-s rész közül a legkevésbé tetszett), de a 84 kritikát összesítő Metascore pontszáma is 84. Vagyis a kritikusok valamiért szerették azt a részt is. Mielőtt valaki beírná, hogy azért, mert ők le lettek fizetve, jelzem, hogy ez nyilvánvaló tény.

Nekem sincs, úgyhogy óvatosan fogalmazok, de ahol a World at War 8.7, ott vannak gondok, méghozzá nem kicsik. Az a játék nagy jóindulattal 6.5-7, de ettől függetlenül kíváncsi vagyok az új részre, sokat persze nem várok tőle.
Tudom, hogy sokak szerin abszolút nem mérvadóak a GameTrailers kritikái, mert minden szart az egekbe pontoznak, meg konzolbuzik is, de tegnap kíváncsiságból megnéztem a Treyarch féle CoD részek pontszámait:
CoD 3: 8.2
CoD: World at War: 8.7
CoD: Black Ops: 9.3
Elvonatkoztatva ezeknek a pontszámoknak a jogosságától, és csak egymáshoz viszonyítva őket, eddig stabil a növekedés, vagyis úgy tűnik fejlődik a Treyarch, lassan elérheti az Infinty Ward szintjét (az megint nézőpont kérdése, hogy kinek milyen magas ez a szint). A metacritic adatait nézve (82, 84, 90) ugyanez a tendencia figyelhető meg. Amennyiben a számok tényleg nem hazudnak, ez azért jelent valamit.
Személyes tapasztalatom a játékkal kapcsolatban még nincs, pont ezért foglalkozom ilyen idióta statisztikák gyártásával.
CoD 3: 8.2
CoD: World at War: 8.7
CoD: Black Ops: 9.3
Elvonatkoztatva ezeknek a pontszámoknak a jogosságától, és csak egymáshoz viszonyítva őket, eddig stabil a növekedés, vagyis úgy tűnik fejlődik a Treyarch, lassan elérheti az Infinty Ward szintjét (az megint nézőpont kérdése, hogy kinek milyen magas ez a szint). A metacritic adatait nézve (82, 84, 90) ugyanez a tendencia figyelhető meg. Amennyiben a számok tényleg nem hazudnak, ez azért jelent valamit.
Személyes tapasztalatom a játékkal kapcsolatban még nincs, pont ezért foglalkozom ilyen idióta statisztikák gyártásával.
Egyből ki is pörgetted, hogy már pontozni tudod? Vagy csak alaptalanul találgatsz? Nem mind1!
Én igazándiból egy hihetetlenül hangulatos és élvezetes single kampányt várok, ha legalább annyira fogom élvezni, mint a BC2-t, akkor már teljesen meg leszek elégedve. A multit meg telibe**arom! Viszont egyvalamit nem teszek, mégpedig nem ítélkezem látatlanba. 1 órán belül kiderül hogy sikerült, aztán majd a végén megírom a véleményem.
Én igazándiból egy hihetetlenül hangulatos és élvezetes single kampányt várok, ha legalább annyira fogom élvezni, mint a BC2-t, akkor már teljesen meg leszek elégedve. A multit meg telibe**arom! Viszont egyvalamit nem teszek, mégpedig nem ítélkezem látatlanba. 1 órán belül kiderül hogy sikerült, aztán majd a végén megírom a véleményem.
Én 7.5-8-ban egyeznék ki így személy szerint, minden estere a 8.5 jóval reálisabb, mint egy 9.3... Ha csak józan ésszel belegondolunk, 9 felett semmi nem reális. Valószínűleg egy lineáris, szkriptek által irányított, darálda egyjátékos mód mellett találunk majd egy kompetensebb többjátékos módot, ami még így se mutat fel semmi újat az ég világon. Aztán azt se kéne elfelejteni, hogy a technika, ami hajtja immáron 7 éves, szinte matuzsálemi korú.
Viszont a GT tényleg nem az a húdeigazukvan oldal, ők húzták le a Crysist csak azért, mert nem voltak elég kompetensek ahhoz, hogy összerakjanak egy olyan számítógépet, ami elvitte volna... Aztán ezért nem is jelölték az év grafikájának díjára....
Viszont a GT tényleg nem az a húdeigazukvan oldal, ők húzták le a Crysist csak azért, mert nem voltak elég kompetensek ahhoz, hogy összerakjanak egy olyan számítógépet, ami elvitte volna... Aztán ezért nem is jelölték az év grafikájának díjára....
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
IGN is 8.5-öt ad rá, azért így bőven lefedhetünk egy 8-9 közötti értéket ha körbenézünk a többi oldalon.
Na, mintha ők szavahihetők lennének, lol!
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]

