28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Jobb mint vártam, de azért a Treyarch itt még pofátlanul behúzott a történelemnek, mint a WaW-ban!

Így első blikkre még annyit tennék hozzá, hogy tipikus CoD. Amíg pörög, megvan az ember, de amint valami megakaszt, rögtön feltűnik a szkriptek garmadája, a buta AI, a szkriptelve repülő gránátok, és a respawnoló ellenfél. Főként ha véletlenül meghalsz, és kezdheted újra, bizony minden pontosan ugyan úgy játszódik le, mint az első próbálkozásra.

A grafika csinos, de ne mondja senki, hogy ezen nem látszik a kor. Az egészet a shaderek tartják össze, amik próbálják takarni nagyon, hogy ez a Q3 engine, de sajnos akármilyen keményen is próbálják, ez nem megy. Amit kiemelek, azok a robbanások. K*rva ocsmányak. Hatalmas robbanásokra erőltetnek rá egy kb 128x128-as textúrát, ami ha az a bizonyos bumm beteríti a képernyőt, nem hogy normálisan néz ki...

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Vissza

Fórumszabályzat