>> elég szomorú, ha ilyen konfigra szánták a játékot...(igen, tudom, csak nálunk olyan hatalmas pénz egy ilyen konfig, attól még máshol sincs elterjedve)
Majd meglesem én is, valamikor...
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
A kibaszás társas játék, sose feledd.
kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót