28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

zöld_guru
zöld_guru [231]
Jah áttítólag volt akinek ati 5850-nel 1920*1024-esben majdnem mennt max grafon is végig magas fps-sel.
Hát talán. De szerintem 5970 kéne hozzá. Vagy még annál is jobb (dualba).
Kicsit olyan ez minnt a crysis...

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

zöld_guru
zöld_guru [231]
A grafika fanyalgóknak ajánlanám:
vegyék maxra a game-t, 1920*1024 felbontás, 8x szűrű, max field depth, trilinear szűrés.
Sync every FPS, és minden más maxra.
Nekem igy 5 fps volt, de látszik hogy 2x szebb mint a sima cod mw2.
Pedig az maxon mennt nálam. Szóval a graf az alap szinten egy cod mw, közép beállítássalű
egy cod mw2, és maxon, hát igen maxon az már 2x cod mw2.

Egy quad 2,8-cal, és tunningolt gforce 275-tel, közép grafon csak 90fps-t csikartam ki.
Ez van a game eszi a cuccut. Úgy néz ki ettől jóval jobb konfigra irták a gépet.

Gondolom minimum kéne egy i7 3GHZ és hát egy geforce 285 tunningolva, vagy annál is jobb kártya.

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Vissza

Fórumszabályzat