SPOILER
Az a pálya maga volt a borzalom, már kezdtem hajlani, hogy megbocsájtsam nekik a WaW-ot, de ez kellett. Nem volt elég a WaW-ban állandóan mészárolni a magukat megadott németeket, itt újra lehet, mert ez kell ide! POW kaszálás!
Annak a pályának az utolsó 5 perce ér bármit is, csak nagyon kár, hogy az is az MW2 teljes és totális lenyúlása. Viszont bajban lesznek a fiúk jövőre! Nem lesz Activision-ös CoD, nem lesz mit másolni! Ajaj!
Annak a pályának az utolsó 5 perce ér bármit is, csak nagyon kár, hogy az is az MW2 teljes és totális lenyúlása. Viszont bajban lesznek a fiúk jövőre! Nem lesz Activision-ös CoD, nem lesz mit másolni! Ajaj!
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
