28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Wrola
Wrola [3]
sziasztok..
tudnátok segíteni?..cod4...lemez nélkül akarom játszani!..felmásoltam a gépre az eredeti lemezt,..és a single játékot nem indítja el!..win 7-em van,..ésvagy operációs problémát ír ki,..vagy lemezt kér,.attól függően honnan indítom..?..a multy megy..!?..lemezről pedig mind a kettő tökéletesen fut!..biztosan én rontottam valamit,..de laikus vagyok..segítsetek...

Vissza

Fórumszabályzat