28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Érdekes...Az hogy optimalizálatlan egy dolog.Az a durva hogy mediumon akadozik mint állat, szinte játszhatatlan.Feltettem extra-ra a textúrát, élsimítást meg anizotróp szűrést, mindent maxra, és fullon meg megy simán reccenés nélkül XDDD...Kész XD

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat