28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Senkinek Csak szeretek ide belépegetni mer jókat lehet röhögni

juventushungary.hu

powerhouse
powerhouse [13850]
Ki a faszomnak hiszed magad, úgy őszintén?

If I look back I am lost

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Nem tudom egyes emberekből hová tűnt a realitásérzék.Komolyan.Konrad bazdki a te konfogodon a cod 2 nagyobb játékélményt fog nyújtani mint a Black Ops.Nem kell hozzá erőmű, nem azt mondom, de ma már a fapad a c2d.Próbálkozni meg a wc-n kell

De jó játékot, ha eldöcög minimumon.Egészségedre

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat