28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Yep, sejtettem én, és ez a "demo verzió" átka, mert a rendeshez tudtommal a Steamról már tölthető a patch, ami elvileg javítja a single szaggatást.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Madrac
Madrac [4264]
A gond nem a geppel van, hanem a jatekkal. Nem hasznal GPUt szinte, mindent attol a procira. Gondolom nem kell mondani, hogy ez mennyivel tobb terheles egy nem specifikus hardware szamara...

Quoth the raven, `Nevermore.'

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
És tényleg, mert én még annak ellenére is élveztem, hogy ugye szaggat, mint állat. Az a módszer, amit Dirttwo javasolt egy picit javított rajta, de nem sokat. Kiváncsiságból levettem 800*600-ra és Low grafra, és még úgy is akadt. Na most annyira nincs szar gépem, hogy legbutább grafon is szaggasson, de mint mondottam, még így is élveztem. Persze visszaraktam mindent maxra, ha már szaggat, szaggasson fullon.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Madrac
Madrac [4264]
Izlesek es pofonok, en meguntam vietnamban mar.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Gyerekek, ez bezony kő kemény 5/5 meg 10/10 meg 100%...kinek mi. Nem gondoltam volna, hogy a World at War után azt fogom mondani egy Treyarch CoD-ra, hogy zseniális, de ez akkor is az lett. Ezidáig az MW volt a kedvencem (az MW2-őt csak egy szimpla rókabőrnek érzem, még ha van is benne egy-két zseniális rész) de ez...eeeeeez nagyon keményen elkaszálta. Tökkkéletes adrenalin bomba, történelem átírással és szkript hegyekkel. De aki ennél többet vár egy CoD-tól, azt sajnálni tudom. No offense keretein belül persze.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat