Olyan mintha a tegnapi patch-et nem tölt9ötte volna le automatikusan a hülye steam, igy meg nem maradt server..
Van valakinek ötlete? Más is járt így?
kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót
Fórum » Beszélgetés a játékokról
kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót