28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

zöld_guru
zöld_guru [231]
Csak nekem tüntek el a serverek? Alig van egy két szerver amit talál?

Olyan mintha a tegnapi patch-et nem tölt9ötte volna le automatikusan a hülye steam, igy meg nem maradt server..

Van valakinek ötlete? Más is járt így?

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Vissza

Fórumszabályzat