28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Te szánalmas primitív retardált féreg

juventushungary.hu

konrad
konrad [13085]
Anyádból kikívánkoztál... sajnos!
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Te erre élvezel felnőtt ember létedre hogy egy vadidegenről csomó valótlan dolgot felvázolsz?Annak fényében hogy ezek lévén a semmiből nem jöhettek, így gondolom egy régebbi, gyermekkori trauma hatására kivetíted másokra az elfojtott érzéseidet.

apuci kurta a hugit esetleg?

juventushungary.hu

konrad
konrad [13085]
Hagyjad CrY! Arc a gyerek, barátnő nuku, csak a "vas" van, amire naponta 10szer ráveri(nő híján, sajnálom szegényt)... Aztán beböfög topikokba, hogy őneki milyen istenkirályul megy a game, meg ráadásul még ekeparaszt is vagy csak "83-as" születésű vérpista...
CrY
CrY [421]
Figyelj, jobb lesz ha most már leállsz! Tudjuk, hogy neked maxon megy minden játék. Sőt, nagyon kemény is vagy! De azért jobb ha ezt befejezed, mert ezzel úgyis csak magadat minősíted!
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Faszán hasít???Ez csak egy screenshot az opciókról.Azt várod el is higgyem?

juventushungary.hu

konrad
konrad [13085]
No elmondanám kis barátom, nem hogy eldöcög, hanem faszán hasít, igaz nem százmillió ikszeres felbontásban!

Íme!

Nem szaggat, rendesen betölt stb.

Egyébként meg - csak úgy utánad szabadon fogalmazva - "bazdki", leszarom a véleményedet! Játsszál csak hatmilliószor egymilliónyolcvanhatezres felbontásban a giga gépeden, amit anyuci megvett a két testnevelés órán megszerzett ötösöd miatt, amit a (két) tökéletes bukfenc miatt kaptál!

Neked meg ez váljék az egészségedre...
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Nem tudom egyes emberekből hová tűnt a realitásérzék.Komolyan.Konrad bazdki a te konfogodon a cod 2 nagyobb játékélményt fog nyújtani mint a Black Ops.Nem kell hozzá erőmű, nem azt mondom, de ma már a fapad a c2d.Próbálkozni meg a wc-n kell

De jó játékot, ha eldöcög minimumon.Egészségedre

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat