28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Bálintka spoilert ösmered? Még nem mindenki tolta ki !

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

balint44
balint44 [2]
Sziasztok,
singel player módban kéne kis segítség, remélem tud vki adni jótanácsot, elakadtam. Vietnámban vagyok, városi harc. épp egy ajtót segítek a 6. missióban benyomni a kollégával, mikor felrobban az autó mellettünk, s mi berepülünk. na nekem innentől tök sött a pálya, csak a cél látszik hogy 13 méter meg hogy milyen stukkerem van. Youtube-n megtaláltam a pályát, elméletileg egy holttest fekszik rajtam itt felocsudok s 2 helységen kellene egy lépcsőhöz jutnom, de csak 6,3 m-ig tuodom a köv célt megközelíteni, a pályán tök sötét van.vkinek vmi ötlet?
köszi

Vissza

Fórumszabályzat