28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Steam mindenkep kell. Ha mar van steam accountod nem kell ujat letrehozni.

Quoth the raven, `Nevermore.'

kesahun
kesahun [3]
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Megvettem a Black Ops-ot.Az a problémám hogy nem tudom feltelepíteni.Biztos én vok béna,de ez van.Megnyitom a lemezt,setup-előjön az install,katt.Kér 1 új account-ot.beírom a nevet meg a jelszót.Utána kér 1 email cimet megadom azt is.Innentől kezdve hm.hiába várok email-t.nem jön semmi.Kérlek segítsetek!Vagy nem is így kell telepíteni? Először Kell a steam account? Annélkül nem is tudom a sp-t se telepíteni?

Vissza

Fórumszabályzat