28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

zöld_guru
zöld_guru [231]
Végre ismét müködik a multiplayer...

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

zöld_guru
zöld_guru [231]
Én nem emlékszem hogy megkaptam volna automatikusan a nov 12-ei patchet.
Nekem úgy tünik egyszerűen csak régi verzióm van, a serverek meg már új patchel mennek.
Nem hiszem hogy a steamre manuálisan is lehetne patchet letölteni...

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

cygary
cygary [2745]
Állítólag szerveroldali patch volt ami bugos. Reméljük hamar megoldják.
Wotan
Wotan [1219]
Nálam sem megy a multiplayer, délután óta egy szervert sem látok..

"Mortui solum finem belli viderunt"

Vissza

Fórumszabályzat