Man literally too angry to die
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Csillagkapu - Stargate
Értem én csak számomra logikátlan, hogy a neveket most mikor fordítjuk mikor nem, ezért szeretem azt, ha egyáltalán nem.
Ez a hajó neve
Az emberek nevei megint más téma, de lényegében igen: ilyen hülye nevük van
Ifjú ezredes és Karjaerős Chloe (a Bornemissza után szabadon)
EnforcerHUN: hát, ezek után már bármi elképzelhető...
Az emberek nevei megint más téma, de lényegében igen: ilyen hülye nevük van
Ifjú ezredes és Karjaerős Chloe (a Bornemissza után szabadon)
EnforcerHUN: hát, ezek után már bármi elképzelhető...
Dark Archon
Tudod hova menjél a "Végzettel"
. A következő Fiatal Eztredes lesz, Skót hadnagy és Erőskarú Chloe? No offense, de ez most nagyon megnevettetett
.
Igen, tényleg logikátlan kicsit. Nem éreztem őket esélytelennek azon a bolygón, bár nem emlékszem, hogy a tél beálltáig mennyi időt jósoltak, de fura minden esetre. Megfelelő ruhájuk se volt. Mindez annyira nem gáz, csak minek hozzák vissza őket?! Írói szempontból béna húzás, ha a történetbe akarom illeszteni, hogy a felsőbb intelligencia aminek a jelei után kutatnak meg akarja nekik mutatni, hogy tovább kell menniük és végigcsinálni a küldetést akkor is gyenge lábakon áll.
. A következő Fiatal Eztredes lesz, Skót hadnagy és Erőskarú Chloe? No offense, de ez most nagyon megnevettetett
.
Igen, tényleg logikátlan kicsit. Nem éreztem őket esélytelennek azon a bolygón, bár nem emlékszem, hogy a tél beálltáig mennyi időt jósoltak, de fura minden esetre. Megfelelő ruhájuk se volt. Mindez annyira nem gáz, csak minek hozzák vissza őket?! Írói szempontból béna húzás, ha a történetbe akarom illeszteni, hogy a felsőbb intelligencia aminek a jelei után kutatnak meg akarja nekik mutatni, hogy tovább kell menniük és végigcsinálni a küldetést akkor is gyenge lábakon áll.
Man literally too angry to die
Tipikus töltelék rész volt. SPOILER
Nem is igazán értem, miért kellett kinyírni a bolygón maradtakat, ennyire szarok lennének a Végzet műszerei, hogy nem tudták, hogy durva hideg a tél? X hónap alatt nem tudtak építeni egy házat vagy találni egy barlangot? Fa meg annyi van, mint a szemét. Mondjuk az is igaz, hogy majdnem a semmi nélkül egy idegen bolygón maradni ugyanolyan logikátlan, mint "megölni" mindegyiket. Amilyen jó volt az előző rész, ez annyira csapnivaló. Chloe 40 epizódra van beírva az IMDB-n, mint a többi főszereplő, szóval nem írják ki
Wray viszont kevesebbre...
Wray viszont kevesebbre...Dark Archon
Visitation
Nos, az utóbbi pár rész elfogadható színvonalát nem tudták ratani. Eseménytelen, unalmas rész, átvezetőnek is rossz. Azok a bizonyos nagy és mély kérdések nem voltak nagyok, mégkevésbé mélyek, kár. Ezen a vonalon szerintem nagyon nem tudnak jót csinálni, szóval remélem már nem erőltetik ebben az évadban.
Chloe-val már nagyon kell történnie valaminek, már - mióta - készítik elő, remélem nem egy kiírás lesz a vége. Őtet szeressük.
Nos, az utóbbi pár rész elfogadható színvonalát nem tudták ratani. Eseménytelen, unalmas rész, átvezetőnek is rossz. Azok a bizonyos nagy és mély kérdések nem voltak nagyok, mégkevésbé mélyek, kár. Ezen a vonalon szerintem nagyon nem tudnak jót csinálni, szóval remélem már nem erőltetik ebben az évadban.
Chloe-val már nagyon kell történnie valaminek, már - mióta - készítik elő, remélem nem egy kiírás lesz a vége. Őtet szeressük.
Man literally too angry to die
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
